Atrakcje w Jagniątkowie

(9)

Jagniątków szlaki turystyczne Odwiedzając Jagniątków większość turystów zastanawia się czy aby wędrować po Karkonoszach muszą podjechać do Szklarskiej Poręby czy   Karpacza.... więcej »

Zamek Chojnik w Sobieszowie Zamek Chojnik to jedna z najbardziej znanych ruin zamkowych na Dolnym Śląsku a jednocześnie najczęściej odwiedzanych, przede wszystkim z powodu świetnego położenia na... więcej »

Jelenia Góra-Sobieszów

Czarny Kocioł Jagniątkowski to polodowcowy kocioł w okolicach Jagniątkowa. Położony on jest pod Śmielcem (1424 m n.p.m.), w pobliżu znajdują się także szczyt i skałki o tej samej nazwie... więcej »

pod Śmielcem

Wielki Szyszak w Karkonoszach Wielki Szyszak (1509 m. n.p.m.) to drugi, biorąc pod uwagę wysokość, wierzchołek – zaraz po Śnieżce (1602 m n.p.m.) – po naszej stronie Karkonoszy. Wiel... więcej »

Wielki Szyszak w Karkonoszach

Śmielec w Karkonoszach Śmielec - to jeden ze wierzchołków na głównej grani Karkonoszy o wysokości 1424 m n.p.m. Określenie Śmielec pojawiło się po wojnie, w czasie interpretowania ... więcej »

Śmielec w Karkonoszach

Grzybowiec to najwyższy szczyt (714 m n.p.m.) północno-zachodniego fragmentu Pogórza Karkonoskiego leżącego między dzielnicami Jeleniej Góry: Jagniątkowem i Sobieszowem a Pie... więcej »

od ulicy Saneczkowej

Łabski Szczyt w Karkonoszach Trzeci ze względu na wysokość szczyt w polskiej części Karkonoszy to Łabski Szczyt – wysokość to 1471 m n.p.m. Wierzchołek ten znajduje się w zachodn... więcej »

między Szrenicą i Wielkim Szyszakiem

Historia Jagniątkowa Historia Jagniątkowa sięga połowy XVII wieku. Po wojnie 30-letniej w Czechach nasiliły się prześladowania protestantów i wielu z nich uciekło na drugą stronę Karkonoszy w ... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00