Noclegi w Jagniątkowie

(3)

Jagniątków noclegi w Karkonoszach.

Decydując się na wyjazd w Karkonosze, czy to turystyczny, czy na narty, stajemy przed dylematem gdzie się zatrzymać, tak żeby najwygodniej dojść w interesujący nas fragment Karkonoszy. Może warto wybrać Jagniątków? Stąd można wybrać się na Zamek Chojnik, Czarny Kocioł Jagniątkowski czy Termy Cieplickie. Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Jagniątków Noclegi - pojawiają się tysiące wyników. Jagniątków to górska dzielnica Jeleniej Góry. Z noclegów mamy do wyboru ośrodki wczasowe, apartamenty, pensjonaty, pokoje czy domki. Decydując się na tanie noclegi w Jagniątkowie warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych. Niestety, czasem tańsza oferta wiąże się z większą odległością od szlaków turystycznych czy wyciągów narciarskich.

Jagniątków to dzielnica Jeleniej Góry, z której najbliżej do karkonoskich szczytów. Stąd noclegi są trochę droższe niż w innych dzielnicach. Cena za nocleg w Jagniątkowie zależy od kategori wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (np. apartamenty) - tym drożej. Ceny za nocleg w Jagniątkowie zaczynają się w okolicy 50 zł od osoby.

Jagniątków, ze względu na swoje położenie polecany jest głównie miłośnikom górskich wycieczek. Najczęściej wybierana i zarazem nałatwiejsza jest wycieczka na Zamek Chojnik - dojdziemy tam w około godzinę. Niebieskim i czarnym szlakiem turystycznym dojdziemy w szczytową partię Karkonoszy - w okolicę Łabskiego Szczytu, Wielkiego Szyszaka czy Śląskich Kamieni. Jednym z ciekawszych punktów w tej okolicy są Śnieżne Kotły i Czarny Kocioł Jagniątkowski.

Jagniątków to nie jest miejscowośc z bardzo rozbudowaną bazą gastronomiczną, ale nie znaczy to, że musimy jechać do centrum Jeleniej Góry aby coś zjeść. W Jagniątkowie działa kilka restauracji, są bary, puby, pizzerie - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź w zakładce GASTRONOMIA.

Wyślij zapytanie

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00