Jagniątków Wolne Terminy

Zapisane
Brak obiektów do wyświetlenia
Wolne Terminy

Często zadawane pytania dotyczące miejscowości Jagniątków

Jagniątków to dzielnica Jeleniej Góry, z której najbliżej do karkonoskich szczytów. Stąd noclegi są trochę droższe niż w innych dzielnicach. Cena za nocleg w Jagniątkowie zależy od kategori wybranego obiektu - im bardziej luksusowy (np. apartamenty) - tym drożej. Ceny za nocleg w Jagniątkowie zaczynają się w okolicy 50 zł od osoby.

Jagniątków, ze względu na swoje położenie polecany jest głównie miłośnikom górskich wycieczek. Najczęściej wybierana i zarazem nałatwiejsza jest wycieczka na Zamek Chojnik - dojdziemy tam w około godzinę. Niebieskim i czarnym szlakiem turystycznym dojdziemy w szczytową partię Karkonoszy - w okolicę Łabskiego Szczytu, Wielkiego Szyszaka czy Śląskich Kamieni. Jednym z ciekawszych punktów w tej okolicy są Śnieżne Kotły i Czarny Kocioł Jagniątkowski.

Jagniątków to nie jest miejscowośc z bardzo rozbudowaną bazą gastronomiczną, ale nie znaczy to, że musimy jechać do centrum Jeleniej Góry aby coś zjeść. W Jagniątkowie działa kilka restauracji, są bary, puby, pizzerie - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź w zakładce GASTRONOMIA.