Villa SATTVA

  • Dodaj do notesu
  • ul. Michałowicka 13, Jagniątków
  • 534 12 ...
    660 10 ...
  • Wyślij zapytanie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK DO VILLI SATTVA 

W malowniczej dolinie, wzdłuż potoku Wrzosówka, u podnóża Śnieżnych Kotłów  na styku szlaków turystycznych prowadzących w Karkonosze położony jest Jagniątków. Otoczenie gór, lasów, wielowiekowy park i nieustannie szumiący potok sprawiają, że mamy ochotę zatrzymać się tu na chwilę i …..  tu pozostać. To właśnie to miejsce nakazuje  by być tu i teraz i cieszyć się tą chwilą. A skoro już tu się jest to należy te energię zabrać ze sobą albo dokładniej w sobie. Jak ? Tak jak uczą  tego od wieków joga i ajurweda.


Równowaga ciała i umysłu - to zasady ajurwedy i praktyki jogi w poszanowaniu wszystkich jej aspektów oraz ekologia i wegetariańizm to główne cele naszej działalności. Specjalizujemy sie w organizacji warsztatów dla grup.

Filmy

Opis pokoi

Oferujemy :

  • 14 pokoi 1, 2 i 3 osobowych, każdy z własną łazienką zaprojektowanych w spokojnych kolorach, wyposażonych w komfortowe łóżka kontynentalne,
  • dużą salę do ćwiczeń ok. 60 m2 z podgrzewaną podłągą,
  • dietę wegetariańską przygotowaną zgodnie z zaleceniami ajurwedy z zastosowaniem orientalnych przypraw,
  • nauka jogi, ajurwedy, medytacji, warsztaty, szkolenie, spotkania z ludźmi posiadającymi wiedzę w tym zakresie

Oferujemy pomoc w zakresie organizacji warsztatów. Zapraszamy do współpracy w szczególności szkoły jogi oraz organizatorów szkoleń i warsztatów.

www.villa- ...
x

Villa SATTVA

ul. Michałowicka 13, Jagniątków

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 6 / w tym miesiącu: 748 / wszystkich: 3882 od 12.09.2018. Wizyty dzisiaj: 4 / wszytkich 2559 od 2018-09-12 .

Wizyt: 311 947, Dziś: 14, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem